• Akçaburgaz Mah. 3034 Sok. No: 13 Esenyurt / İstanbul

EURO PALET

Euro palet, Avrupa Palet Birliği tarafından belirtilmiş standartlardaki paletler olup, 80x120 cm, 100x120 cm, 120x100 cm ve 60x80 cm tipleri bulunmaktadır. Yaygın kullanımdaki 80x120 cm’lik Euro palet 80 parça tahtadan oluşmakta olup, yaklaşık 35 kg ağırlığında, 45.234 dm3, yayılı yük taşıma kapasitesi 1500 kg’dır. EUR/EPAL-palet belirlenmiş standartlı tahtadan yapılmış olup 78 özel çivi ile tutturması standart olarak belirlenmiştir ve standart dış ölçüleri 1200 mm x 800 mm x 144 mm olarak tespit edilmiştir. Euro Paletin en önemli özelliği çevreci olması olup, sonuçta tekrarlı ve tamir edilerek kullanılabilmesi nedeniyle maliyeti de düşüktür. Standart olması her yerde ve her sektörde kullanılabilmesine olanak verdiğinden, toplanarak daha ucuz bir bedelle tekrar satışa sunulabilmektedir.

EURO Palet Çeşidi Ölçüleri (mm)
EURO Palet (standart) 800x1200
EURO 2 Palet 1200 x 1000
EURO 3 Palet 1000 x 1200
EURO 6 Palet (1/2 Palet) 800x600


SIFIR PALET

Palet çeşitleri deniz, hava ya da kara yolu ile yapılan yük taşımacılığının en önemli yardımcı malzemelerdir. Palet ölçüleri kullanılan taşıma yoluna göre değiştiği gibi örneğin denizyolu taşımasında kullanılan konteynere göre de değişiklik gösterir. Yapılarına ve türlerine göre çeşitlilik gösteren paletler genel olarak ahşap, çelik ve plastikten yapılır. Ahşap palet çeşitleri tekrar onarılabildiği için daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Sıfır paletlerin istenilen her ebatta üretimi ve çeşitliliği mümkündür. Aygül Palet çevreci, yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler sunarak müşterilerimize kendi sektörlerinde en üst kalitede ürün temin etmektir.


ÖZEL ÖLÇÜ PALET

Birçok sektörde özel ölçülü ahşap palet ve plastik palet talebi olmaktadır. Bunun en önemli sebebi her sektörün kendi ürünlerine has taşıma ve saklama birimleri geliştirerek, birim lojistik maliyetlerini, palet maliyetlerini optimize ederek, azaltma çabasıdır.


İKİNCİ EL PALET

Gereken her türlü ürün, eşya ya da malzemenin kolay taşınmasını sağlayan genellikle ahşap, plastik, tahta ve demir gibi dayanıklı malzemelerden üretilen taşıma ve kullanım sonrası ortaya çıkan hasarları, tamir edilerek, yarı yarıya, indirimli fiyatlarla tekrar satışa sunulan paletlere ikinci el palet denilmektedir. Sıfır paletlerin hasar görmesi veya nakliye edilmesi sonucu boşa çıkıp artık kullanılmayan paletlerdir. Hasarlı olsa bile onarılıp tekrar kullanılabilir.


İHRACAT KAFES - SANDIK

İşletmeler taşıma aşamasında ürünlerinin kontrolünü ve güvenliğini sağlamak amacı ile ahşap sandık seçeneklerinden yararlanıyor. Bu tür araç ve gereçler ile hem daha çok malzemenin aynı anda taşınması ya da depolanması sağlanır, hem de pratik ve hızlı işlem yapıldığı için zamandan ve işçilikten tasarruf edilir. Bu noktada da sektörü ne olursa olsun işletmeler ihtiyaç duydukça sandık ya da palet ürünlerimizi değerlendirmektedirler.

Kontraplak Sandık, Kafes Sandık, Ahşap Sandık, Katlanır Kontraplak Sandık, Osb Sandık, Katlanır Yığma Sandık gibi birçok çeşitleri bulunmaktadır.


CP PALET

Dokuz farklı boyutlarda olan Cp palet, Avrupa Kimya ve Plastik Endüstrisi tarafından kullanılmak üzere geliştirilen ve endüstri standartlarına uyumlu hale getirilen paletlerdir. Cp paletler birçok endüstride kullanılır ve euro palete alternatif olarak kullanılabilir paletlerdir. Yenilenebilir bir ürün olduğundan; Avrupa'da bir değişim değeri vardır ve tekrar kullanılabilen paletlerdir.

CP Palet Çeşitleri
CP-1 Palet, CP-2 Palet, CP-3 Palet, CP-4 Palet, CP-5 Palet, CP-6 Palet, CP-7 Palet, CP-8 Palet, CP-9 Palet modelleri mevcuttur.

CP1 Palet Ölçüsü:
Ölçü: 1000 x 1200 mm
Taşıma Kapasitesi: 1.000 kg

CP2 Palet Ölçüsü
Ölçü: 800 x 1200 mm
Taşıma Kapasitesi: 1000 kg

CP3 palet Ölçüsü
Ölçü: 1140 x 1140 mm
Taşıma Kapasitesi: 1000 kg

CP4 palet Ölçüsü
Ölçü: 1100 x 1300 mm
Taşıma Kapasitesi: 1000 kg

CP5 palet Ölçüsü
Ölçü: 760 x 1140 mm
Taşıma Kapasitesi: 1000 kg

CP6 palet Ölçüsü
Ölçü: 1200 x 1000 mm
Taşıma Kapasitesi: 1000 kg

CP7 Palet Ölçüsü
Ölçü: 1300 x 1100 mm
Taşıma Kapasitesi: 1000 kg

CP8 palet Ölçüsü
Ölçü: 1140 x 1140 mm
Taşıma Kapasitesi: 1000 kg

CP9 palet Ölçüsü
Ölçü: 1140 x 1140 mm
Taşıma Kapasitesi: 1000 kg

Ortalama Ağırlıkları 25-30 kg arasında değişebilmektedir.


HURDA PALET

Hurda paletler, hasar görmüş ve onarılmadığında kullanılması mümkün olmayan paletlerdir veya palet parçalarıdır. Aygül Palet daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına hammaddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır. Aygül Palet yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler sunarak müşterilerimize kendi sektörlerinde en üst kalitede ürün temin etmektir.


PLASTİK PALET

Plastik Paletler, ahşap paletlere göre daha uzun servis ömrü olması, hafif olması ve daha dirençli olması nedeniyle kullanılmaktadır. Plastik paletler nakliye ve işçilik masrafları ayrıca sterilize edilmeme özelliği ile maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Kullanışlı ve kalıcı bir kullanım sunmaları ile birçok sektör tarafından talep ve tercih edilen ekipmanlar arasında yer almaktadır. Plastik malzemeden üretilen bu ürünler; plastiğin çabuk şekle girmesi, kalıplara kolaylıkla dökülebilmesi, seri üretim yapılabilmesi, sağlam bir yapıya haiz olması ve çok fazla ağır olmamaları ile birlikte plastik paletler palet modelleri arasında ön plana çıkmaktadırlar. Plastik paletler, darbelerden etkilenmemeleri sayesinde diğer palet modelleri ile kıyaslandıklarında daha yaygın bir kullanım ağları bulunmaktadır.


METAL - HURDA ALIM SATIM

Firmamız; Paslanmaz Hurda, Demir Hurda, Naylon-Karton Hurdası, Kablo Hurda, Alüminyum Hurda, Sarı-Bakır Hurda, Plastik Hurda ve İkinci El Malzeme Alım-Satımlarınızı güncel kur üzerinden alım yapmaktadır.

ATIKLARI ALIYORUZ
Hurda diye tabir ettiğimiz geri dönüştürülebilecek atıklarınızı bir telefonla gelip siz nerden derseniz oradan alıyoruz ve hurdanızın değerini size ödüyoruz.

ATIKLARINIZI İŞLİYORUZ
Almış olduğumuz atıklarınızı (hurdanızı) işlemek için sıralara ve bölümlere ayırıp istifleyip fabrikalara ulaştırıyoruz.

DOĞAYI KORUYORUZ
Atıklarınız hem siz değerli müşterilere maddi kazanç sağlarken bir de geri dönüşüme uğrayarak doğaya katkı sağlıyoruz.

Yardım mı lazım? Burdayız!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Görüşmek istediğiniz departmanı seçin.
Satış, Satın Alma
Şuan çevrimiçi
Bilgi, Teknik Destek
Şuan çevrimiçi
Muhasebe, Finans
Şuan çevrimiçi

Powered by,
UDERYA